O nas

Sengam Sport jest sklepem, który kojarzy się nie tylko z pełnym profesjonalizmem pracowników i znakomitą jakością produktów. Sengam jest przede wszystkim przyjaznym sklepem dla klientów, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem od samego początku, czyli od 2010 roku.

W wewnętrznych strukturach firmy wszyscy się znamy, szanujemy oraz pomagamy sobie, co znakomicie przekłada się na miłą atmosferę pracy oraz profesjonalną obsługę względem klienta. Wiedza zdobywana przez lata uczyniła z naszych pracowników nie tylko wspaniałych sprzedawców, ale także pasjonatów i ekspertów, którzy maja olbrzymią wiedzę na temat różnych dziedzin sportu oraz specjalistycznego sprzętu.

Sklep Sengam Sport ma silną oraz stabilną pozycje na rynku, a wysoka sprzedaż oraz ogromne zainteresowanie naszymi produktami przyczyniło się w 2014 roku do otwarcia naszej drugiej placówki - na terenie Myszkowa.

Od 2016 roku sklep wspiera Stowarzyszenie Sengam Sport, którego działalność polega między innymi na:

  • utworzeniu i prowadzeniu drużyny futsalowej i kolarskiej;
  • organizowaniu i udziale w imprezach sportowych, szkoleniach i turniejach;
  • działalności związanej z promowaniem wędkarstwa.

Od kilku lat Sengam Sport wspiera również mieszkańców Zawiercia autoryzowanym serwisem rowerowym Kross, profesjonalnym serwisem narciarskim, snowboardowym oraz ostrzeniem łyżew.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - na ulicę BRATA ALBERTA 11 w Zawierciu oraz na ulicę SŁOWACKIEGO 28 w Myszkowie. Zachęcamy również do polubienia profilu sklepu na Facebook’u gdzie najczęściej publikujemy nasze promocje.

Życzymy udanych zakupów!

Sengam sklep sportowy Sengam sklep sportowy Sengam sklep sportowy
Sklep sportowy - karta rabatowa

karta rabatowa


System premiujący stałych klientów

Jak ją zdobyć?

Należy być naszym stałym klientem oraz dokonać jednorazowego zakupu w naszym sklepie na kwotę powyżej 300 złotych.

Zdobyta w ten sposób karta uprawnia do korzystania ze stałego rabatu przyznanego na podstawie dokonywanych wartości zakupu.

Facebook Sengam.pl