Adam DziukMarcin RasztabigaMarek KolachaTadeusz GawełMateusz SzewczykKlaudia SzlachtaMagdalena Mędrecka
20182017201620152014Podsumowanie
06.10Bike Atelier MTB Maraton Olkusz
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

287Damian LangnerPRO 65km2:49:2188,9%
3914Paweł PabichPRO 65km2:56:3685,3%
544Marek KolachaPRO 65km3:02:2682,5%
6413Maciej JaworskiPRO 65km3:05:0181,4%
7523Marcin RasztabigaPRO 65km3:07:5080,2%
12119Paweł JaworskiPRO 65km3:21:2774,7%
5/1362Magdalena MędreckaPRO 65km3:25:0473,4%
13/2054Anna WajzerPRO 65km4:01:5862,2%
2145Tadeusz GawełPRO 65km4:11:5159,8%

328Łukasz RycombelHOBBY 29km1:09:5889,2%
64/5582Beata KolachaHOBBY 29km2:22:1043,9%
05.27Bike Atelier MTB Maraton Brenna
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

134Damian LangnerPRO 51km3:06:2887,6%
5117Paweł PabichPRO 51km3:44:5372,6%
788Marek KolachaPRO 51km4:08:1465,8%
8711Mateusz SzewczykPRO 51km4:18:0263,3%
5/932Anna WajzerPRO 51km4:20:0762,8%
9612Janusz KurzakPRO 51km4:21:4962,4%
6/1053Magdalena MędreckaPRO 51km4:25:0261,6%
10912Maciej JaworskiPRO 51km4:29:0260,7%
1503Tadeusz GawełPRO 51km5:29:0049,6%
05.27Mistrzostwa Polski Policji
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

22Adam DziukMINI 31km1:18:5399,9%
123Łukasz RycombelMINI 31km1:26:2291,2%
05.20Bike Atelier Road Psary
wyścig szosowy
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

5538Paweł PabichPRO 95km2:54:4182,8%
--Adam DziukPRO 95kmDNF-
--Mateusz SzewczykPRO 95kmDNF-
05.20Częstochowskie MTB #2
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

21Adam DziukHARD 40km1:24:1599,9%
73Damian LangnerHARD 40km1:29:3294,0%
191Marek KolachaHARD 40km1:37:3686,2%
289Mateusz SzewczykHARD 40km1:40:4683,5%
3/442Anna WajzerHARD 40km1:53:3674,1%
05.19Uphill Magurka MTB
uphill MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

113Damian Langner5km0:25:3888,6%
182Marek Kolacha5km0:27:4581,8%
214Mateusz Szewczyk5km0:28:3479,5%
4920Paweł Pabich5km0:33:2468,0%
05.13Bike Atelier MTB Maraton Żywiec
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

156Adam DziukPRO 45km2:30:5786,6%
203Damian LangnerPRO 45km2:34:4684,5%
596Marek KolachaPRO 45km2:54:5874,7%
10538Paweł PabichPRO 45km3:16:5666,4%
11831Marcin RasztabigaPRO 45km3:23:2264,3%
5/1252Anna WajzerPRO 45km3:23:4464,2%

44813Tadeusz GawełHOBBY 25km2:53:4839,1%
05.06Erowery Rock Rędziny #1
XC MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

22Adam Dziuk8 okr.0:58:4099,0%
44Damian Langner8 okr.1:02:3192,9%
55Mateusz Szewczyk8 okr.1:04:1190,5%
66Maciej Jaworski8 okr.1:05:0889,2%
88Marek Kolacha8 okr.1:08:0785,2%
1/161Magdalena Mędrecka8 okr.1:15:5076,6%
2/182Anna Wajzer8 okr.1:17:1175,2%
05.05Family Cup Olkusz
XC MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

44Krzysztof Pałęga---
31Marek Kolacha---
04.22Bike Atelier MTB Maraton Rybnik
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

348Damian LangnerPRO 64km2:19:2390,3%
6511Maciej JaworskiPRO 64km2:26:1986,0%
6923Paweł PabichPRO 64km2:28:0884,9%
7213Mateusz SzewczykPRO 64km2:28:4584,6%
836Marek KolachaPRO 64km2:31:4282,9%
938Janusz KurzakPRO 64km2:32:5282,3%
14748Marcin RasztabigaPRO 64km2:43:1777,1%
8/1492Anna WajzerPRO 64km2:43:2377,0%
10/1873Magdalena MędreckaPRO 64km2:52:1573,0%
2284Tadeusz GawełPRO 64km3:03:0368,7%

349Łukasz RycombelHOBBY 36km1:16:2591,8%
62/66511Sabrina KotnisHOBBY 36km2:22:5449,1%
63/6713Beata KolachaHOBBY 36km2:26:2547,9%
04.14Road Maraton Orzesze TT
wyścig szosowy
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

8030Łukasz RycombelTT 19km0:28:2784,9%
9113Mateusz SzewczykTT 19km0:28:5783,4%
10132Paweł PabichTT 19km0:29:1082,8%
--Damian LangnerTT 19kmDNF-
04.08Częstochowskie MTB #1
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

3/532Anna WajzerHARD 40km1:38:3881,2%
04.08ŚLR Chęciny
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

124Damian LangnerMASTER 62km3:22:4991,4%
236Mateusz SzewczykMASTER 62km3:40:4884,0%
248Paweł PabichMASTER 62km3:41:1383,8%
307Maciej JaworskiMASTER 62km3:46:4781,8%

174Łukasz RycombelFAN 36km2:07:4787,9%
3/872Magdalena MędreckaFAN 36km2:36:4371,7%
03.25X Otwarte Mistrzostwa Orzesza
XC MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

-12Damian Langner6 okr.--
-25Krzysztof Pałęga6 okr.--

-4Magdalena Mędrecka3 okr.--
Rating:
9.5
Adam Dziuk
8.9
Damian Langner
8.9
Łukasz Rycombel
8.0
Mateusz Szewczyk
7.9
Paweł Pabich
7.8
Marek Kolacha
7.7
Maciej Jaworski
7.5
Paweł Jaworski
7.4
Marcin Rasztabiga
7.2
Janusz Kurzak
7.0
Anna Wajzer
7.0
Magdalena Mędrecka
5.4
Tadeusz Gaweł
-
Krzysztof Pałęga
Liczba startów i medale:
10
Damian Langner
●●●
8
Mateusz Szewczyk
8
Paweł Pabich
8
Marek Kolacha
7
Anna Wajzer
●●●●●●●●
6
Magdalena Mędrecka
●●●●
5
Adam Dziuk
●●●
5
Łukasz Rycombel
5
Maciej Jaworski
4
Tadeusz Gaweł
3
Marcin Rasztabiga
2
Janusz Kurzak
2
Krzysztof Pałęga
1
Paweł Jaworski
Kilometry wyścigowe i śr. prędkość:
406
Paweł Pabich
332
Damian Langner
305
Anna Wajzer
280
Marek Kolacha
242
Maciej Jaworski
241
Mateusz Szewczyk
216
Magdalena Mędrecka
205
Tadeusz Gaweł
174
Marcin Rasztabiga
151
Łukasz Rycombel
116
Adam Dziuk
115
Janusz Kurzak
65
Paweł Jaworski
-
Krzysztof Pałęga
Liczba startów:77
Liczba miejsc na podium:27
Pokonany dystans:2959km
Czas jazdy:171godz. 3min. 40sek.