Damian LangnerPaweł JaworskiPaweł PabichTadeusz GawełJanusz KurzakJakub GębkaMarcin Rasztabiga
20212020201920182017201620152014Podsumowanie
09.12ŚLR Daleszyce
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

2514Paweł PabichMASTER 72km4:50:2373,8%

71Jakub GębkaFAN 46km2:23:5793,3%
3/451Magdalena MędreckaFAN 46km2:49:4879,1%
09.11Tour de Cracovia
wyścig szosowy
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

113Jakub Gębka50km1:16:4599,7%
5733Paweł Pabich50km1:22:1493,0%
09.05LasPalmas Ogrodzieniec
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

11Jakub GębkaLasPalmas 22km0:55:12100,0%
22Adam DziukLasPalmas 22km0:55:4299,1%
43Rafał ZagórskiLasPalmas 22km0:57:5895,2%
65Paweł PabichLasPalmas 22km0:58:1194,9%
87Maciej JaworskiLasPalmas 22km0:59:1293,2%
129Krzysztof PałęgaLasPalmas 22km1:02:1088,8%
144Marcin RasztabigaLasPalmas 22km1:02:3588,2%
166Marek KolachaLasPalmas 22km1:03:4686,6%
209Marcin GębkaLasPalmas 22km1:04:3385,5%
1/211Magdalena MędreckaLasPalmas 22km1:04:5085,1%
3221Damian LangnerLasPalmas 22km1:08:5380,1%
3322Michał NemśLasPalmas 22km1:09:1679,7%
4932Paweł JaworskiLasPalmas 22km1:14:0474,5%
3/513Anna WajzerLasPalmas 22km1:14:4973,8%
08.29Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski
wyścig szosowy
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

-10Jakub GębkaAMATOR 50km1:35:2596,9%
08.28Karpacki Wyścig Kurierów
wyścig szosowy
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

141Jakub GębkaPRO 75km1:42:2599,1%
4714Paweł PabichPRO 75km1:42:2599,1%
6013Jakub SochaPRO 75km1:54:5588,3%
08.22Bike Atelier MTB Maraton Psary
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

172Jakub GębkaPRO 57km2:22:0292,5%
5623Paweł PabichPRO 57km2:36:3583,9%
5717Rafał ZagórskiPRO 57km2:37:0483,7%
747Krzysztof PałęgaPRO 57km2:44:5679,7%
889Jakub SochaPRO 57km2:49:4677,4%
10947Marcin GębkaPRO 57km2:58:2773,6%
11249Marcin RasztabigaPRO 57km3:00:5472,6%

134Adam DziukHOBBY 42km1:49:0989,4%
1602Tadeusz GawełHOBBY 42km2:16:3571,4%

3510Joanna GębkaMINI 19km1:12:0068,8%
08.22ŚLR Bodzentyn
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

3/651Magdalena MędreckaFAN 43km2:31:4777,8%
08.21Śląskie MTB Cup
wyścig XC
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

-1Anna WajzerAmator 2 okr.0:45:02100,0%

-2Rafał ZagórskiMasters 4 okr.1:05:0693,8%

-2Jakub GębkaJunior 4 okr.1:04:5088,8%
08.14MTB Mysłowice
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

41Jakub Gębka32km1:14:1799,8%
1610Paweł Pabich32km1:19:2593,4%
1/361Magdalena Mędrecka32km1:26:4085,6%
08.10Tour de Pologne Amatorów
wyścig szosowy
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

7312Adam Dziuk75km2:23:2886,9%
28797Rafał Zagórski75km2:43:0076,5%
08.08Bike Atelier MTB Maraton Częstochowa
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

3416Paweł PabichPRO 78km3:12:3185,5%
554Damian LangnerPRO 78km3:23:0781,0%
655Jakub SochaPRO 78km3:33:1377,2%
676Krzysztof PałęgaPRO 78km3:33:1777,2%

1622Tadeusz GawełHOBBY 40km1:53:3176,5%
08.08Gravel 21km Niepołomice
wyścig przełajowy
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

1/21-Anna Wajzer21km0:41:4285,0%
07.31MTB Kamieńsk
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

5-Jakub Gębka51km1:56:1697,0%
15-Paweł Pabich51km2:08:2887,8%
3/42-Anna Wajzer51km2:41:2569,9%
07.25ŻTC SuperPrestige Biała Rawska
wyścig szosowy
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

-6Jakub GębkaM20 4 okr. 100km2:33:3793,1%

-26Paweł PabichM40 3 okr. 75km2:10:3381,1%
--Adam DziukM40 3 okr. 75kmDNF-
07.18Bike Atelier MTB Maraton Tarnowskie Góry
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

233Jakub GębkaPRO 80km2:53:5189,9%
6127Paweł PabichPRO 80km3:10:0182,2%
8440Marcin GębkaPRO 80km3:22:0277,3%
9546Marcin RasztabigaPRO 80km3:29:0974,7%
1068Krzysztof PałęgaPRO 80km3:34:2672,9%

1792Tadeusz GawełHOBBY 41km1:59:1475,6%

2814Joanna GębkaMINI 19km1:12:4069,9%
07.11ŚLR Morawica
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

3313Paweł PabichMASTER 76km3:42:1080,3%
--Rafał ZagórskiMASTER 76kmDNF-

132Jakub GębkaFAN 43km1:46:1393,6%
163Adam DziukFAN 43km1:47:1492,7%
2/811Magdalena MędreckaFAN 43km2:04:2379,9%
848Krzysztof PałęgaFAN 43km2:05:3679,2%
8833Marcin GębkaFAN 43km2:07:2978,0%

17/925Joanna GębkaFAMILY 23km1:30:5862,7%
07.06Bike Atelier MTB Maraton Jeleśnia
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

472Jakub GębkaPRO 51km3:30:2075,1%
9534Paweł PabichPRO 51km4:04:1764,7%

268Adam DziukHOBBY 32km1:59:1582,5%
17764Marcin GębkaHOBBY 32km2:39:1461,8%
06.27Tour de Powiśle Dąbrowskie
wyścig szosowy
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

2010Jakub Gębka72km1:41:2799,8%
11056Paweł Pabich72km1:49:3492,4%
1766Anna Wajzer72km2:17:2773,7%
06.20ŚLR Piekoszów
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

248Paweł PabichMASTER 70km4:49:2675,4%

271Jakub GębkaFAN 46km2:33:4689,0%
5/732Magdalena MędreckaFAN 46km3:03:1174,7%
06.13Bike Atelier MTB Maraton Ustroń
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

534Jakub GębkaPRO 48km3:13:0878,7%
9338Paweł PabichPRO 48km3:35:4670,4%
12255Marcin GębkaPRO 48km4:08:2161,2%

5015Adam DziukHOBBY 33km2:22:4579,3%
2736Tadeusz GawełHOBBY 33km3:45:3950,2%

9/339Joanna GębkaMINI 20km0:59:1872,0%
06.12Molo Osiek Race
wyścig szosowy
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

5015Jakub GębkaPRO 111km2:49:0296,4%
05.30Bike Atelier MTB Maraton Dąbrowa G.
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

233Jakub GębkaPRO 74km2:54:5288,0%
10156Paweł PabichPRO 74km3:20:4876,6%
12710Jakub SochaPRO 74km3:28:4073,7%
13473Marcin RasztabigaPRO 74km3:33:2372,1%
13635Rafał ZagórskiPRO 74km3:33:3972,0%
9/1663Anna WajzerPRO 74km4:00:5863,8%
--Marcin GębkaPRO 74kmDNF-

2273Tadeusz GawełHOBBY 41km2:04:1873,4%
05.30ŚLR Chęciny
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

2/801Magdalena MędreckaFAN 42km2:48:0874,2%
05.29JBG-2 Pressingowa Petarda /wyścig XC
Pressingowa Petarda
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

--Jakub GębkaAmator M U30DNF-

-1Anna WajzerAmator K U30--
05.15Bike Maraton Złotoryja
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

3711Jakub GębkaMEGA 48km2:55:2985,3%
05.15Kalyckie Szutry
maraton MTB
OPENKATImię i nazwiskoDystansCzasRating

1/46-Anna Wajzer33km1:12:4983,9%
Rating:
9.3
Maciej Jaworski
9.0
Jakub Gębka
8.9
Adam Dziuk
8.7
Marek Kolacha
8.1
Paweł Pabich
8.1
Damian Langner
8.0
Krzysztof Pałęga
8.0
Magdalena Mędrecka
7.7
Marcin Rasztabiga
7.6
Jakub Socha
7.5
Paweł Jaworski
7.3
Anna Wajzer
6.9
Tadeusz Gaweł
Liczba startów i medale:
20
Jakub Gębka
●●●●●●●●●●●●
16
Paweł Pabich
8
Anna Wajzer
●●●●●●●
7
Adam Dziuk
7
Magdalena Mędrecka
●●●●●●
5
Krzysztof Pałęga
5
Tadeusz Gaweł
●●●
4
Marcin Rasztabiga
4
Jakub Socha
2
Damian Langner
1
Maciej Jaworski
1
Marek Kolacha
1
Paweł Jaworski
Kilometry wyścigowe i śr. prędkość:
1074
Jakub Gębka
983
Paweł Pabich
294
Anna Wajzer
284
Jakub Socha
280
Krzysztof Pałęga
274
Magdalena Mędrecka
247
Adam Dziuk
233
Marcin Rasztabiga
197
Tadeusz Gaweł
100
Damian Langner
22
Maciej Jaworski
22
Marek Kolacha
22
Paweł Jaworski
Liczba startów:99
Liczba miejsc na podium:34
Pokonany dystans:4663km
Czas jazdy:215godz. 18min. 37sek.